Movus

DEPOLAMA

LOJİSTİK HİZMET SAĞLAYICI

DEPOLAMA

Müşteri memnuniyeti anlayışını öncelikli hedef olarak benimseyerek hizmet veren firmamız, beyaz eşya, gıda, e-ticaret, imalat, tekstil, inşaat ve elektronik başta olmak üzere birçok farklı sektöre farklı ürün gruplarında 200.000 metrekarenin üzerinde kapalı alanda lojistik hizmet sağlayıcı görevini sürdürmektedir.

 

EKİP

Doğru insanlarla çalışmanın, alanımızda en iyiye ulaşma hedefinin ana etkenlerinden biri olduğunun farkındayız. Doğru insanları bulmak, bu insanları ekibin bir parçası yapmak ve bu insanları geliştirmek asla vazgeçemeyeceği hareket planımızdır. Bu planla hizmet verdiğimiz her alanda müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkacağımızı, iş süreçlerini en doğru şekilde geliştireceğimize inanmaktayız.

Depolama alanında vermiş olduğumuz hizmetler gelişerek devam etmekte olup 2019 yılında toplam çalışan sayımız 300’ün üzerine çıkmıştır.

 

MAKİNE PARKI

Lojistik hizmet sağlayıcı olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde forklift, elektrikli transpalet, reach truck gibi ekipmanlarımızın sayısı 70’e ulaşmıştır.